Карієс

Карієс - захворювання, яке не проходить саме по собі. З ним потрібно боротися всіма способами, інакше Вашим зубам загрожує повна руйнація! 

Лікувати початковий карієс необхідно, так як каріозний процес- безповоротний, і якщо його вчасно не зупинити, він перейде в більш глибокий карієс або навіть запалення нерва (пульпіт). Чим глибший карієс, тим довше, складніше і дорожче його лікування! При початкових формах карієсу  препарування зуба ощадне - забираються лише уражені  тканини.

Сучасні методи лікування карієсу розроблені з урахуванням максимального збереження цілісності зубної тканини. Вони не завдають болісних відчуттів, тому не варто боятися стоматологів і відтягувати візит до останнього моменту. 

Якісна пломба – довге життя Вашого зуба! 

Основне завдання пломби – зберегти зуб якомога довше! 

Кваліфіковані лікарі ретельно вичищають карієс, дотримуючись чіткого алгоритму постановки пломби і використовують якісний матеріал. Важливо, щоб пломба відповідала висоті і формі зуба. Ці важливі деталі -  запорука здоров‘я Ваших зубів на довгі роки!

 

Не дозвольте карієсу залишити Вас без зуба-  піклуйтесь про Вашу посмішку на ранній стадії захворювання! 

Фторування зубів

Фтор – один з найважливіших елементів, необхідних організму. Саме фтор активно сприяє формуванню зубних тканин. Нестача фтору в їжі і воді є причиною  більш швидкого розвитку карієсу, особливо у дітей.

У 90% випадках карієс руйнує саме ту частину зуба, де фтору найменше.

Отже, процедура фторування зубів необхідна для

-          Профілактики карієсу

-          Для підвищення міцності емалі

-          Фтор дозволяє знизити негативний вплив бактерій в ротовій порожнині

Однак, потрібно памятати, що лише фторування зубів не захистить Вас і Ваших дітей від карієсу! Професійна профілактика зубів і ясен, регулярне чищення зубів та збалансоване харчування необхідні складові здоров’я Ваших зубів та організму в цілому!